Anatol Borowik...

...jest Prezesem Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego: "Granie Bez Granic" które to założył a Stowarzyszenie jest organizatorem Festiwalu Piosenki Poetyckiej im.Bułata Okudżawy "Miłość, Wiara, Nadzieja". To pomysłodawca, organizator,reżyser, konferansjer i uczestnik Festiwalu.
...filolog i kulturoznawca, żeglarz i fotograf. Miłośnik przyrody. Obywatel świata ale zdecydowanie człowiek Kresów jako kulturowego tygla i miejsca powstawania kultur.
Wychowanek Akademickiego Ośrodka Teatralnego „Kalambur\" we Wrocławiu. Po odejściu z „ Kalambura ” wraz z grupą wrocławskich aktorów reaktywują Teatr „ Misterium\" , gdzie realizują wizje Teatru jaki wyznaczał kultowy już w tamtym czasie Teatr Laboratorium J. Grotowskiego. („Biesy”, „Rozmowy z katem” ). Po przyjeździe do Białegostoku w latach 80-tych, działacz i pracownik białostockich instytucji kultury m.in. Teatru Dramatycznego im. A. Węgierki w Białymstoku i Biura Wystaw Artystycznych-Arsenał. Od lat związany z Białostockim Oddziałem Telewizji Polskiej jako Przewodniczący Rady Programowej. Po latach propaguje i przypomina twórczość wielkiego Barda XX-wieku Bułata Okudżawę. Daje do dziś wiele koncertów na terenie regionu i kraju propagujące twórczość swego Mistrza....jeśli pragniesz posiadać moją płytę z 21 balladami Bułata Okudżawy, tę może i nie najważniejszą i nie najpotrzebniejszą rzecz w życiu, ale miłą przecie, może nawet jako prezent bliskiej osobie... to zapraszam do prywatnej rozmowy na FB, gdzie ustalimy szczegóły wysyłki - Anatol Borowik

Posłuchajmy jak śpiewa...

    

1 komentarz:

  1. serdecznie Ewie dziękuję a wszystkich którym w duszy gra-zapraszam w lipcu na koncerty festiwalowe. Miło mi będzie Was spotkać.
    Anatol Borowik

    OdpowiedzUsuń