wtorek, 29 marca 2016

Poprzyjmy ideę organizacji III edycji Festiwalu...


Drodzy Przyjaciele. Jeśli popieracie naszą ideę zorganizowania III Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. B. Okudżawy "Wiara, Nadzieja, Miłość" w Polsce - pomóżcie nam!

Wystąpiliśmy o dotację do Ministerstwa Kultury i do Marszałka Województwa. Podobnie jak w ubiegłym roku, ale wtedy Minister nie pomógł nam zorganizować I Festiwal Bułata... Zostaliśmy z ideą i potwierdzonymi przyjazdami Pani Oli Okudżawy i wielu Bardów z Europy. I było pytanie czy walczyć i robić Festiwal czy się spalić ze wstydu... Ale zrobiliśmy go i było to wielkim naszym sukcesem a Grupa Fanów Bułata Okudżawy stała się głównym sponsorem Festiwalu... także na plakatach i banerach festiwalowych. Obecnie trwają wybory i politycy wszelkiej maści nie kwapią się do pomocy a nawet jeśli i obiecać raczą to ich obietnice okazać się mogą za kilka miesięcy nic nie wartą garścią frazesów... Zaczynamy III edycję Festiwalu. Na starcie nie mamy nic oprócz pasji i ogromnej woli organizacji. Organizacja to Stowarzyszenie Społeczne czyli grupka zapaleńców na czele ze mną. Nie jest to przedsięwzięcie komercyjne ale ze wszech miar charytatywne. Wszystkie zyski z Festiwalu i koncertów towarzyszących przekazujemy na rzecz Hospicjum Onkologicznego w Nowej Woli na Podlasiu kierowanego przez dr Pawła Grabowskiego.

Wszyscy którzy utożsamiają się z naszą ideą mogą nam pomóc przesyłając na nasze konto zgodnie ze Statutem: rozd.II paragraf 2 (konto Stowarzyszenia: BGŻ 67203000451110000002768540)
DAROWIZNY NA CELE STATUTOWE STOWARZYSZENIA!!!!.

1 komentarz:

  1. Piosenka poetycka a szczególnie utwory p Bułata Okudżawy są dla mnie często światełkiem w tunelu...niestety przetłumaczone aby zrozumieć i wsłuchać się w ich sens dlatego popieram z całego serca ideę Festiwalu Piosenki Poetyckiej.Modlę się,bo tyle w mojej sytuacji mogę aby udało się zebrać wystarczające środki żeby mógł się odbyć.Podziwiam i pozdrawiam wszystkich zaangażowanych a szczególnie panią Olgę oraz pana Anatola Borowika wraz z małżonką. Ewa Majewska z Łodzi

    OdpowiedzUsuń