piątek, 22 lipca 2016

III Festiwal - 15-21 lipca 2016 - za nami

III Międzynarodowy Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Bułata Okudżawy w Hajnówce "Wiara, Nadzieja, Miłość" z koncertami towarzyszącymi w wielu miastach, odbywający się w dniach 15-21 lipca 2016 roku, dobiegł końca.
Dziękujemy Dyrektorowi Festiwalu - Anatolowi Borowikowi i jego żonie Iwonnie Borowik - za ten cudowny, fantastyczny, imponujący Festiwal!!! Pani Oldze Okudżawie - patronce Festiwalu - za to, że przez wszystkie dni III Festiwalu była z nami i wspierała swoim dobrym słowem.

Zacytujmy słowa p. Olgi Okudżawy:
"...Anatolu, drogi mój chłopczyku! Twoja dobroć - w sercu moim... Twoje ogromne poświęcenie i praca nad Festiwalem - rzadki, przepiękny podarek od losu..." 
Podpisujemy się pod tymi zdaniami żony poety... CHAPEAU BAS!

Dziękujemy także wszystkim uczestnikom konkursu, gościom III Festiwalu, organizatorom i sponsorom. Szczególne podziękowania składamy także na ręce lokalnych władz, bez których nasza obecność w Hajnówce, Białymstoku, Sokółce, Szepietowie i wreszcie Lublinie i Warszawie nie byłaby możliwa. Ogromne podziękowania należą się także wszystkim, którzy objęli III Festiwal swoim patronatem, w tym partonom medialnym. Głęboki ukłon kierujemy także do widzów, którzy nagradzali artystów brawami na każdym z koncertów a także pokazali, że ich serca nie są obojętne na los potrzebujących - puszki wolontariuszy zbierających datki na rzecz Hospicjum Onkologicznego w Nowej Woli zostały wypełnione po brzegi.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze wszystkich koncertów III Festiwalu i nie tylko koncertów... Przekazujcie informacje o naszym Festiwalu w świat, niech wszyscy wiedzą, że Bułat Okudżawa jest obecny w naszych sercach a słowa jego poezji - stale aktualne, niezapomniane. Włączajcie się także w nasze działania związane z propagowaniem twórczości Bułata. Zachęcamy!!!

Jeszcze raz gorąco dziękujemy za III Festiwal!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz