środa, 22 lutego 2017

Walczymy o IV edycję Festiwalu Bułata Okudżawy, liczy się każda złotówka...

...otóż sprawa ma się tak:
w DZIALE: Muzyka (tylko) Ministerstwo Kultury oceniało około 730 projektów startujących w Konkursie na dofinansowanie. W tym 30 zostało odrzuconych ze względu na braki formalne. Projekty uzyskały w skali od 1 do 100 następujące lokaty: Najwięcej zdobył projekt "Konkursu Chopinowskiego" bo 85,33 punkty. Najmniej bo 29,50 Stowarzyszenie Jazzowe z Festiwalem Jazz Jambore-Reaktywacja. My uplasowaliśmy się z Festiwalem Okudżawy na pozycji: 351 z ilością punktów 55,75. To całkiem niezły wynik jak na tak młody Festiwal. Od 50 punktów składający wnioski mają prawo się odwoływać. Tak też zrobimy. Ale jest też taki punkt w Regulaminie który mówi że młode festiwale (projekty) muszą przebrnąć organizacyjnie 5 lat. Wtedy, jeśli utrzymają się na rynku, automatycznie zdobywają 15 punktów jakby w nagrodę. Wówczas mielibyśmy ponad 70 punktów a to już prawie wygrywany wynik. Niby logiczne... I nie mamy aż tak bardzo żalu dużo bo przegrywamy naprawdę z tuzami i zdeklasowaliśmy naprawdę wielkich... Tylko czy to jest pocieszenie kiedy trzeba walczyć o każdą złotówkę???
Wytrwać jeszcze dwa lata to KOSMOS!!! Bez pomocy Samorządów się nie da... bez pomocy Darczyńców się nie da... bez pomocy potencjalnych sponsorów w zamian za reklamę się nie da.
A zapełnione amfiteatry na naszych koncertach zaświadczają o naszej pracy i słusznej idei. Znamy wartość naszego pomysłu i pracy. Więc nie można odpuścić. Zaciskamy zęby i zaczynamy walczyć. Pomóżcie jeśli też widzicie w tym sens... Bo to będzie nasz kolejny SUKCES.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz