Pomóż...Drodzy Przyjaciele,

zapadła już decyzja że w roku 2017 będziemy realizowali IV edycją Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Bułata Okudżawy w Hajnówce „Wiara, Nadzieja, Miłość”, ale to już teraz należy czynić kroki by zdobywać fundusze nie na festiwal nawet ale na działania zbliżające tę ważką decyzję. Jesteśmy jako organizatorzy Organizacją Społeczną. Nie mamy dochodów. Wszystko czynimy z darowizn i dotacji. Z tymi ostatnimi wcale wesoło nie jest. Czekamy na ogłoszenie wyników konkursów projektów w których braliśmy udział celem dofinansowania naszego Festiwalu i kilku Koncertów Towarzyszących między innymi w Szepietowie, Białymstoku, Lublinie i Warszawie. Na nasze wszystkie koncerty widzowie wchodzą bez biletów ale za to zbieramy datki na Hospicja Onkologiczne w Nowej Woli na Podlasiu i w Lublinie. Ale już dziś potrzebujemy funduszy na telefony, znaczki pocztowe, delegacje celem rozmów i budowania ram przyszłych działań. Mamy dla Was tę skromną propozycję. Zapisy na płytach DVD Koncertu Galowego I, II i III Międzynarodowego Festiwalu w Hajnówce. Historycznych już! Z udziałem Plejady Gwiazd Piosenki Poetyckiej z Europy i Azji. Nigdzie tych płyt nie otrzymacie. To białe kruki. Możecie te zapisy 2 godzinnej przyjemności dla duszy posiąść na własność.


Proszę o Darowiznę na Cele Statutowe Stowarzyszenia i tam podajcie swój adres na który w prezencie wyślemy Wam te piękne unikalne płyty. Komplet wszystkich 4 płyt wyceniamy na 80 zł a płyta z ostatniego III Festiwalu-Koncertu Galowego (jeśli tylko ona) na 30 zł plus 5 zł przesyłka z zabezpieczeniem jej w czasie podróży.

Konto Stowarzyszenia:
BGŻ Paribas 67 2030 0045 1110 00000276 8540 z dopiskiem: Darowizna na Cele Statutowe

Z góry serdecznie dziękujemy!1 komentarz:

  1. Bardzo serdecznie chciałbym podziękować tą drogą naszej wspaniałej koleżance Ewie Białek ze Słupska za ogrom pracy i wiele serca które włożyła w budowanie i ciągłe udoskonalanie strony naszego Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Poetyckiej im.Bułata Okudżawy w Hajnówce "Wiara,Nadzieja , Miłość ". To ogrom pracy i poświęcenia. Jesteśmy jej za to bardzo, bardzo wdzięczni. Zaglądajcie na tę stronę...zostawcie komentarze i radujcie się zawartym tam pięknym, unikalnym archiwum. Ewciu-jesteś DeBest !!

    OdpowiedzUsuń