piątek, 15 kwietnia 2016

Zapis II Festiwalu Bułata Okudżawy z lipca 2015...

...już do zdobycia unikalny (nigdzie nie publikowany) zapis na dwóch płytach DVD:


  1. Koncertu Galowego II Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Poetyckiej im.Bułata Okudżawy "Wiara, Nadzieja, Miłość" w Hajnówce. Koncert 3-godzinny z udziałem Olgi Okudżawy i plejady gwiazd piosenki poetyckiej z Europy i Azji. Historycznego już! Nigdzie nie publikowany. Możecie ten zapis przyjemności dla duszy posiąść na własność.
    Proszę o Darowiznę na Cele Statutowe Stowarzyszenia (30 zł, w tym przesyłka, z adnotacją: chcę Koncert Galowy). Podajcie tam swój adres, na który w prezencie wyślemy Wam tę piękną, unikalną płytę.
  2. Części Koncertu Otwarcia w Puszczy Białowieskiej. Spotkanie przyjaciół z całego świata. W części także spotkanie dotyczące wmurowania Tablicy Pamiątkowej przy dębie Bułata Okudżawy.
    Ten zapis można otrzymać za Darowiznę na Cele Statutowe Stowarzyszenia (15 zł, w tym przesyłka, z adnotacją chcę Koncert Otwarcia-spotkanie artystów i ich przyjaciół). Podajcie tam swój adres, na który wyślemy płytę.

Szanowni... Stowarzyszenie nie prowadzi działalności zarobkowej. Ten zapis wykonała profesjonalna firma filmowa za opłatą. Wykorzystano kilka kamer. Kosztowało to nas sporo pieniędzy. Druk i kopiowanie płyt to kolejny wydatek. Chcemy poprzez Wasze Darowizny za płyty odzyskać to, co włożyliśmy w zapis tej cudnej pamiątki. Przeznaczymy te kwoty na zapis kolejnego, III Festiwalu.

Darowizny należy wpłacać na Konto Stowarzyszenia:
BGŻ 67 2030 0045 1110 00000276 8540
z dopiskiem: Darowizna na Cele Statutowe i adnotacją, który film.Serdecznie dziękujemy!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz